Apie UAB Fixsale

UAB Fixsale užsiima prekyba tvirtinimo detalėmis. Nors esame ganėtinai jauna, tačiau energinga ir sparčiai tobulėjanti įmonė. Pas mus kasdien apsiperka vis nauji klientai, kurių ratas didėja kiekvieną dieną. Tai rodo, kad pirkti iš mūsų yra pigu, patogu ir patikima. Manome, kad mūsų sėkmės priežastis - aukšto lygio klientų aptarnavimas, kokybiškos prekės, lanksti atsiskaitymo sistema, nuolatos didėjantis prekių asortimentas, patogus ir greitas prekių pristatymas, nuolatinis ir taikus bendradarbiavimas su klientu - tai kuo Fixsale gali didžiuotis.

Savo paslaugą labiausiai orientuojame į profesionalius langų gamintojus iš PVC. Manome, kad šiandien, atsigaunant langų eksportui, yra ypač svarbu pasirinkti kokybiškas ir ES reikalavimus atitinkančias detales. Todėl visus gamybai naudojamus tvirtinimus ir medžiagas importuojame tik iš sertifikuotų ir patikimų ES gamintojų. Taip pat įmonė siūlo aibę kitų tvirtinimų skirtų statybos pramonei.

Mes siekiame, kad visos prekės pasiektų mūsų klientą, kiek tik įmanoma greičiau ir atitiktų gamintojo numatytus saugos ir geros praktikos reikalavimus, taip pat įmonės siūlomi sertifikuoti produktai taptų tvirtu mūsų bendradarbiavimo ir verslo gerinimo garantu. Tai leistų kelti didesnį Jūsų pasitikėjimą. Patenkintas pirkėjas - šis uždavinys mums svarbiausias. Nebijome iššūkių. Nuolat ieškome pačių inovatyviausių produktų, jų pateikimo bei pardavimo galimybių. Fixsale komanda pasižymi kokybišku, kompetetingu ir profesionaliu darbu. Nuolat tobulėjame, mokomės, siekiame pačių geriausių rezultatų.

Visada Jūsų paslaugoms

UAB Fixsale kolektyvas


 

Tvirtinimai gamybai
Tvirtinimai montavimui
Aksesuarai, furnitūra
© 2011 Fixsale. Visos teisės saugomos